Evidenční číslo: 388
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Hraničná, Janov nad Nisou, Jablonec nad Nisou
Cena: 10 480 000Kč
10 480 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Jsme uprostřed rekonstrukce prostorného domu na perfektním místě. Máte unikátní příležitost průněžně sledovat probíhající práce a promlouvat do finálních úprav a dispozic. Stěhování do hotového domu bude možné v létě 2024.

Precizní rekonstrukce
Našim cílém je citlivá, ale kompletní rekonstrukce se zaměřením na praktické uspořádání a nízké provozní náklady. Samozřejmostí je izolace podlah, zateplení fasády, nadkrokevní izolace, okna s trojsklem, vnitřní omítky (lepidlo, perlinka, štuk) ale i nový kondenzační kotel a příprava na krbová kamna. Finální úpravy a dispozice rádi přízpůsobíme přání zájemce. Kuchyňská linka není součástí ceny. Rekonstrukce probíhá s nárokem na dotaci NZÚ. Průběh bude kontrolován autorizovaným dozorem včetně fotodokumentace prací.

Praktická dispozice
Dispozici 5+kk s množstvím úložných prostor ocení i větší rodiny. Izolované podkroví s vytápěním umožňuje navíc členění na další obytné místnosti. Obývací pokoj nabízí výstup na zahradu prostřednictvím francouzského okna, na které může navazovat terasa. Ložnice díky své výměře poskytují dostatek místa i pro vestavěné skříně. V domě jsou 2 koupelny a 3 wc.

Dílna, garáž, posezení
Na zahradě stojí objekt z plných cihel o zastavěné ploše 60 m2. Její výška umožňuje využití ve dvou podlažích. V současné chvíli se v jedné části nachází garáž, druhá slouží jako dílna. Objekt vybízí k předělání na obytné prostory, které je možné vzhledem k turisticky zajímavé lokalitě komerčně pronajímat, nebo může tvořit funkční celek s domem.

Jedinečná lokalita
Hraničná se nachází na klidném a velmi žádaném místě bezprostředně navazující na Jablonec nad Nisou. V okolí jsou lesy a louky s nespočtem možností pro sportovní, nebo rekreační vyžití. Díky umístění domu ve vedlejší ulici zde není takřka žádný provoz. Autem jste nicméně za 5 min v Jablonci nad Nisou a nedaleko domu staví pravidelná linka MHD (2x do hodiny; 4 - 23h). Zahradu tvoří téměř dokonalá rovina. Milovníci sportu ocení blízkost Jizerské magistrály.

Proces prodeje
Dokončení rekonstrukce se očekává během léta 2024. Je tak dostatek času na financování koupě i prostřednictvím prodeje jiné nemovitosti. Prodej během započaté stavby vnímáme bonus pro zájemce, kteří chtějí mít možnost přízpůsobit výslednou podobu přesně svým představám.

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Hraničná, Janov nad Nisou, Jablonec nad Nisou

Plochy

Plocha zastavená: 110m2
Plocha zahrady: 891m2

Počty místností, umístění

Počet NP: 2
Počet PP: 1
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Podle vyhlášky: vyhláška č. 264/2020 Sb.

Vybavení objektu

Balkon, Parkování, Sklep, Zahrada

Inženýrské sítě

230V, Voda, užitková, Studna, Voda, pitná, Plyn, 400V

Dopravní dostupnost

Autobus, MHD, Silnice

Vybavenost v okolí

Kompletní síť obchodů a služeb

Charakter okolí objektu

Obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Studna

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

ČOV pro celý objekt

Plyn:

Plynovod

Typ vytápění objektu:

Ústrední plynové

Elektro:

400V, 230V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?