Prodej rodinného domu s rozsáhlým pozemkem v obci Dobříš

Evidenční číslo: 451
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Dobříš, Příbram
Cena: 6 500 000Kč
6 500 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji exkluzivní a udržovanou chatu, ideální pro celoroční užívání. Tato zateplená dřevostavba vás okouzlí svým útulným interiérem a moderním vybavením.
Vstupní chodbou se dostanete do prostorného obývacího pokoje, který je srdcem celé chaty. Najdete zde jídelní kout, pohodlné sezení s konferenčním stolkem před TV, kamenem obložený krb a plně vybavenou kuchyň s myčkou a spotřebiči značek Zanussi a AEG. V přízemí se také nachází koupelna s WC a sprchovým koutem a malá místnost pro přespání. Po schodech se dostanete do podkroví, kde je umístěna větší ložnice.
Interiér je převážně obložen dřevem, podlahy v přízemí jsou z dlažby, zatímco v podkroví jsou položeny koberce. Okna jsou vybavena dvojsklem a většina z nich má nainstalované žaluzie a sítě proti hmyzu. Střecha je plechová s kvalitně provedenými klempířskými prvky.
Dům je zásobován vodou z dvou vrtů, jeden o hloubce 32 m a druhý 16 m, které slouží pro dům i zahradu. Vytápění je zajištěno kvalitním tepelným čerpadlem IVT a pro ohřev vody je zde bojler. Odpad je sveden do jímky.
K chatě náleží prosklená veranda s venkovním krbem, a kolem domu vedou chodníky ze zámkové dlažby, které se napojují na upravenou zahradu. Na pozemku najdete zahradní domek, který slouží jako dílna a prostor pro uložení dřeva, luxusní sklípek pro milovníky vína a velkou vířivku s úžasným výhledem.
Areál je perfektně oplocen, vybaven kamerovým systémem a alarmem připojeným na pult centrální ochrany, což zajišťuje maximální bezpečnost. Nemovitost je ideální pro rodinnou rekreaci či trvalé bydlení pro 1-2 osoby. Díky poloze a zabezpečení je také vhodná pro chovatele psů, včel nebo jiných zvířat. Soukromí a klid jsou hlavními přednostmi této nádherné chaty.
Tato výjimečná nabídka vás jistě zaujme. Rádi vás provedeme touto krásnou nemovitostí a ukážeme další skvělé prvky naší chaty. Kontaktujte nás pro více informací a domluvte si prohlídku ještě dnes!

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Smíšená
Adresa: Dobříš, Příbram

Plochy

Plocha zastavená: 57m2
Plocha zahrady: 4168m2

Počty místností, umístění

Počet NP: 2
Typ objektu: patrový

Vybavení objektu

Zahrada, Parkování, Terasa

Charakter okolí objektu

Rekreační

Další údaje

Zdroj vody:

Studna

Odpad, kanalizace:

Jímka

Máte otázku?

Kde inzerujeme?